Znajdź nas na

Newsy

W sieci zadebiutował pierwszy materiał zza kulis 3. sezonu Stranger Things! [WIDEO]

Trwają prace nad 3. sezonem Stranger Things. Niedawno w sieci zadebiutował pierwszy materiał zza kulis serialu.

Stranger Things uchodzi dziś za jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix. Nic dziwnego, że po dwóch udanych sezonach fani z niecierpliwością oczekują nowych epizodów. 3. sezon trafi do ramówki usługi prawdopodobnie przy okazji tegorocznego Halloween. Niedawno rozpoczęto zdjęcia do produkcji. Powstał nawet materiał wideo, który hucznie ogłasza przystąpienie do prac nad serialem.

Półtora minutowy fragment przedstawia obsadę serialu. Aktorzy zebrali się, by wspólnie odczytać scenariusz. Nie zabrakło znajomych twarzy – do produkcji powrócili wszyscy ulubieni bohaterowie serii, na czele z Nastką (Millie Bobby Brown) oraz szeryfem Jimem Hooperem (David Harbour). Zaprezentowano również nowych odtwórców postaci: Cary’ego Elwesa, Jake’a Buseya oraz Mayę Hawke. Szczegóły ich ról pozostają nieznane – obecnie zostali bohaterowie określeni mianem nieznajomych (ang. strangers).

Szczegóły 3. sezonu Stranger Things pozostają nieznane. Twórcy podkreślają, że tym razem dadzą odpocząć Willowi (Noah Schnapp) – chłopak przeszedł nie lada traumatyczną drogę na przestrzeni całej produkcji. Możliwe, że tym razem wątek fabularny skupi się na losach siostry Nastki, która pojawiła się w jednym z epizodów 2. sezonu. Odcinek posiadał diametralnie inną konwencję. Dla mnie jak znalazł! Zwłaszcza po wtórnym sezonie drugim.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy