Znajdź nas na

Newsy

Świat Harry’ego Pottera powraca! Oto pierwszy ZWIASTUN Fantastycznych zwierząt 2

Wczoraj zadebiutował zwiastun Fantastycznych zwierząt 2. J.K. Rowling znów przeniosła widzów do świata magii i czarodziejstwa.

Produkcja należy do tego samego uniwersum, co przygody Harry’ego Pottera. Akcja Fantastycznych zwierząt 2 osadzona została w latach 20. XX wieku w Paryżu. Grindelwald ucieka z więzienia, gromadząc coraz więcej czarodziejów z ksenofobicznymi poglądami. Pragną oni dominować na Mugolami (osobami nie-magicznymi). Albus Dumbledore zostaje oddelegowany do walki z Grindelwaldem – w walce pomoże mu bohater pierwszej części, Newt Scamander.

Wczoraj ukazał się intrygujący teaser, zapowiadający premierę zwiastuna. Twórcy nawiązali w nim do pierwszego rozdziału „Harry’ego Pottera i Kamienia Filozoficznego”. Dodatkowo pojawiła się oficjalna nazywa uniwersum wykreowanego przez J.K. Rowling. Historia Harry’ego, Voldemorta i Newta Scamandra rozgrywa się w ramach franczyzy, znanej jako Wizarding World.

Później zadebiutował oficjalny zwiastun Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda. Przygotujcie się na powrót do Hogwardu:

Reżyserem filmu został David Yates. Twórca realizuje każdą odsłonę uniwersum od czasów Zakonu Feniksa. Scenariusz Zbrodni Grindelwalda napisała J.K. Rowling – autorka przygód nastoletniego czarodzieja. Widowisko zadebiutuje na ekranach kin w listopadzie bieżącego roku.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy