Znajdź nas na

Newsy

Schwarzenegger bezlitośnie zakpił z Trumpa: Terminator wydobędzie go z więzienia!

Arnold Schwarzenegger żartował na temat fabuły najnowszej odsłony Terminatora. Jego zdaniem słynny robot uratuje Donalda Trumpa z więzienia w 2019 roku.

Trwają prace nad Terminatorem 6. Szczegóły projektu nie są jeszcze znane. Wiadomo, że fabuła nie weźmie pod uwagę wydarzeń z Terminatora: Ocalenie oraz Genisys. Na stanowisku reżysera zasiądzie Tim Miller (Deadpool). Prace koordynował będzie twórca marki, sam James Cameron.

Niedawno Arnold Schwarzenegger, wcielający się w cyborga T-800, przedstawił alternatywną fabułę nadchodzącego widowiska. Jego wypowiedź wiązała się z przemową Donalda Trumpa, w której obecny prezydent Stanów Zjednoczonych wspomniał o aktorze. Oto, co Schwarzenegger miał do powiedzenia:

Miło, że nazwał mnie „gwiazdorem”. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego Rosjanie każą mówić mu te wszystkie rzeczy. To mnie przerasta. Dlaczego Trump marnuje czas na poruszanie takich tematów? Przecież powinien być bardzo zajęty. Obiecał ludziom, że zajmie się reformą systemu opieki zdrowotnej. Pojawia się tak wiele kwestii, którymi powinien był się zająć, lecz Trump woli nie zaprzątać sobie nimi głowy.

Wspomniane przemówienie Donalda Trumpa odbyło się w styczniu. Prezydent USA w wystąpieniu skierowanym do weteranów wojskowych wtrącił dygresję o wystąpieniu Schwarzeneggera w reality-show The Apprentice. Aktor nie pozostał mu dłużny, proponując alternatywną fabułę Terminatora 6. Jego zdaniem Trump trafiłby w 2019 roku do więzienia ze względu na zmowę z Rosjanami. T-800 cofnąłby się w czasie, aby ratować prezydenta.

Zdjęcia do Terminatora 6 rozpoczną się w czerwcu i potrwają aż do października. Widowisko trafi na ekrany kin w 2019 roku.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy