Znajdź nas na

Newsy

Materiał zza kulis Pitbulla – tak powstaje „Ostatni pies” [WIDEO]

Już 15 marca na ekrany kin trafi „Pitbull: Ostatni pies”. W sieci zadebiutował making of filmu – zobaczcie, co aktorzy i aktorki mają do powiedzenia o swoich bohaterach.

Po raz pierwszy za sterami „Pitbulla” stanie Władysław Pasikowski („Psy”, „Pokłosie”). Wcześniej stanowisko to obejmował Patryk Vega. Przede wszystkim zmieni się konwencja produkcji. Twórcy powrócą do naturalistycznego i brudnego kina kryminalnego, jakim była seria w 2005 roku. Wydaje się, że w zapomnienie pójdą „Nowe porządki” oraz „Niebezpieczne kobiety” Na widzów czeka z kolei masa emocji, intensywna akcja, gangsterska intryga i niejednoznaczni bohaterowie.

Do serii „Pitbull” powróci Marcin Dorociński (Despero), Krzysztof Stroiński (Metyl) oraz Rafał Mohr (Quantico, wcześniej znany jako Nielat). Nie zabraknie nowych postaci – w parę niebezpiecznych biznesmenów wcielą się Cezary Pazura oraz Adam Woronowicz. Partnerkę jednego z nich zagra popularna piosenkarka Dorota „Doda” Rabczewska.

W drugim materiale zza kulis „Ostatniego psa” aktorzy opowiadają o swoich niejednoznacznych postaciach – zdradzą kto z nich jest najgroźniejszy oraz na jakie zwroty akcji będziemy mogli liczyć na wielkim ekranie.

Jak mówi sam Marcin Dorociński: Mamy nadzieję, że ludzie będą się dobrze bawić oglądając ten film. Również trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na premierę filmu.

Zobaczcie materiał zza kulis „Pitbulla: Ostatniego psa”:

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy