Znajdź nas na

Newsy

Nikt się tego nie spodziewał! Były prezydent Stanów Zjednoczonych zostanie gospodarzem programu TV!

Jakie są plusy kariery politycznej? Można potem bez problemu prześlizgnąć się do branży telewizyjnej! Przekonał się o tym sam Barack Obama oraz jego żona, Michelle.

Minął rok, odkąd Barack Obama pożegnał się ze stanowiskiem prezydenta Stanów Zjednoczonych. Mimo to jego postać wciąż cieszy się dużą popularnością wśród amerykańskiego społeczeństwa. Wielu obywateli oczekuje, że pierwszy czarnoskóry prezydent Ameryki wpłynie na obecną sytuację polityczną i społeczną. Nikt jednak nie spodziewał się, że Obama trafi do branży telewizyjnej!

Jak donosi The New York Times, Barack i Michelle Obama uczestniczą w aktywnych rozmowach z Netflixem. Polityczny duet pragnie produkować oraz potencjalnie sprawować funkcję gospodarzy oryginalnej produkcji, która trafi na platformę streamingową. Choć umowa nie została jeszcze sfinalizowana, negocjacje między Obamą a Netflixem znajdują się na zaawansowanym etapie.

Wielu spodziewało się, że treści pod patronatem byłego prezydenta Stanów będą celowały w rządy Donalda Trumpa. Tak się jednak nie stanie. Małżeństwo Obama pragnie przedstawić światu inspirujące historie, podnoszące na duchu widzów na całym świecie. Możliwe, że wśród nich pojawią się polityczne analogie oraz społeczne aluzje.

Zobacz także:

Zobacz również

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy