Znajdź nas na

Newsy

Członek zespołu Metallica wystąpi w niebezpiecznym thrillerze

Frontman popularnego zespołu Metallica, James Hetfield, wystąpi w thrillerze „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”. Widowisko opowie o seryjnym mordercy, Tedzie Bundym.

Film posiada wiele zaskakujących kastingów – m.in. w rolę mordercy wcieli się aktor komediowy, Zac Efron („Baywatch. Słoneczny patrol”). W roli prokuratora Larry’ego Simpsona obsadzony został inny komediowy gwiazdor, Jim Parsons („Teoria wielkiego podrywu”). Prócz tego w filmie wystąpią: Lily Collins („Aż do kości”), John Malkovich („Red”) oraz Haley Joel Osment („Szósty zmysł”).

Reżyserem filmu został Joe Berlinger. Twórca współpracował już z Hetfieldem w trakcie realizacji dokumentu „Some Kind of Monsters”, opowiadającego o realizacji studyjnego albumu Metalliki „St. Anger”. Berlinger wyraził zadowolenie ze współpracy z muzykiem:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Wiedziałem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej. Ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

Hetfield zadebiutuje jako aktor w kinie fabularnym. Nie będzie to jednak jego pierwsze zetknięcie się z filmem. Muzyk podkładał głos m.in. w animacjach „South Park” oraz „Simpsonowie”, wcielając się sam w siebie. Dodatkowo wystąpił w niezliczonej ilości dokumentów, poświęconych muzyce rockowej oraz zespołowi Metallica.

Nie wiadomo, kiedy „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” trafi na ekrany kin.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy