Znajdź nas na

Newsy

Najgorszy aktor świata chce zagrać Jokera!

joker, tommy wiseau, the room, film, aktor, rola, batman

Trwają poszukiwania aktora, który wcieliłby się w króla zbrodni w nadchodzącym filmie o młodości Jokera. Niedawno poinformowaliśmy Was, że o rolę ubiega się Joaquin Phoenix. Dzisiejsza kandydatura wydaje się jeszcze bardziej niedorzeczna.

W postać morderczego clowna wcielili się dotąd Cesar Romero („Batman zbawia świat”), Jack Nicholson („Batman”), Heath Ledger („Mroczny Rycerz”) oraz Jared Leto („Legion samobójców”). Nie można zapomnieć również o Marku Hamillu, podkładającemu głos Jokerowi w niezliczonej ilości animacji oraz gier komputerowych. O dołączeniu do pocztu znakomitych kreacji marzy również… Tommy Wiseau!

Katastrofalny artysta zasłynął realizacją „The Room” – tytułu okrzykniętego mianem najgorszego filmu w historii kina. W ramach żartu zaproponował on reżyserowi, Toddowi Phillipsowi, swój angaż do widowiska o przestępczych początkach nemezis Batmana:

Szczegóły projektu nie są jeszcze znane. Wiadomo, że film nie wejdzie w skład kinowego uniwersum DC. W sieci pojawiły się niedorzeczne informacje, jakoby w Jokera miał wcielić się Leonardo DiCaprio, a producentem wykonawczym widowiska został sam Martin Scorsese. Inne pogłoski wskazują, że akcja filmu osadzona zostanie w latach 80. XX wieku.

Tym ciekawsze wydaje się obsadzenie na stanowisku reżysera Todda Phillipsa – twórcę trylogii „Kac Vegas”.

AKTUALIZACJA: Nie trzeba było długo czekać, aby w sieci pojawiły się pierwsze wizje internautów, wpasowujące Tommy’ego Wiseau w rolę Jokera:

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy