Znajdź nas na

Newsy

Znamy nowego wroga Wonder Woman! Roboczy tytuł zdradził produkcję

Ujawniono roboczy tytuł „Wonder Woman 2”. Fani szybko skojarzyli go z nowym wrogiem superbohaterki.

Omega Underground poinformował, że roboczy tytuł „Wonder Woman 2” to „Magic Hour”. Możliwe, że jest to wyłącznie przypadkowa nazwa, nadana widowisku na poziomie preprodukcji. Znawcy komiksów dopatrują się jednak wskazówek, przeciw komu tym razem stoczy bój piękna Amazonkach. Ich zdaniem nową antagonistką produkcji będzie Kirke, postać zakorzeniona w greckiej mitologii.

Kirke po raz pierwszy pojawiła się na kartach komiksu w 1949 roku, stworzona przez Roberta Kanighera. Posiada podobne moce, co Wonder Woman. Potrafi również korzystać z czarów – szczególnie upodobała sobie zamienianie ludzi w zwierzęta. Wykreowanie postaci, zbliżonej do Diany może zaowocować złoczyńcom, który systematycznie będzie powracał w kolejnych filmach kinowego uniwersum DC (tak, jak miało to miejsce w przypadku Lokiego w MCU).

Szczegóły „Wonder Woman 2” nie są jeszcze znane. W sieci pojawiły się pogłoski, że przeciwnikiem Diany ma stać się w rzeczywistości Gepard. Inny raporty wskazują, że tym razem akcja filmu osadzona zostanie w czasach Zimnej Wojny. Możliwe, że do produkcji powróci Chris Pine, chociaż jego postać zginęła w pierwszej odsłonie cyklu.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się latem bieżącego roku w Wielkiej Brytanii.

Kirke / fot. DC Comics

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy