Znajdź nas na

Newsy

Największy wróg Spider-Mana powraca! Oto zapowiedź „Venoma” [ZWIASTUN]

„Deadpool 2”, „Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie” – do kolekcji długo oczekiwanych zwiastunów filmowych, które w tym tygodniu zadebiutowały w sieci doszedł „Venom”. Niestety, zaprezentowany materiał rozczarowuje.

W komiksach Venom jest największym przeciwnikiem Spider-Mana, który czasem pomaga mu w walce z przestępczością. Nie wiadomo, czy widowisko od studia Sony będzie łączyło się z kinowym uniwersum Marvela. Obecnie Człowiek-pająk panoszy się po MCU, gdzie wystąpił w „Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów” oraz autonomicznym tytule „Spider-Manie: Homecoming”. Nie wydaje się, aby „Venom” posiadał miejsce w fabule dla Petera Parkera.

Sam zwiastun nie przypomina zresztą klasycznego kina superbohaterskiego – o wiele bliżej mu do okultystycznego kina grozy z motywami SF.

Wiadomo, że Venom zmierzy się z Carnagem. Nazwisko aktora, grającego antagonistę produkcji, pozostaje nieznane.

kadr z filmu „Spider-Man 3”

W tytułową rolę wcieli się Tom Hardy („Zjawa”). U jego boku pojawią się: Michelle Williams („Wszystkie pieniądze świata”), Riz Ahmed („Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie”), Jenny Slate („Obdarowani”), Scott Haze („Śmierć na żywo”) oraz Woody Harrelson („Urodzeni mordercy”).

Reżyserem widowiska został Ruben Fleischer („Zombieland”). Scenariusz do filmu napisali Scott Rosenberg i Jeff Pinker (wcześniej, duet współpracował ze sobą przy okazji „Jumanji. Przygoda w dżungli”).

Co ciekawe, twórcy nie zdradzili jeszcze wizerunku tytułowego potwora. Żadne zdjęcie nie zdradza czarnego monstrum. Venom nie pojawia się też w zwiastunie swojej produkcji – tam widać jedynie symbionta.

Widowisko trafi na ekrany kin w październiku bieżącego roku.

Zobacz zwiastun „Venoma”:

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy