Znajdź nas na

Newsy

Czyste szaleństwo! Deadpool powraca w spektakularnej zapowiedzi widowiska! [ZWIASTUN]

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun długo oczekiwanego „Deadoola 2”. Twórcy zapowiadają jeszcze więcej akcji oraz nowe postacie produkcji.

Produkcja kładzie duży nacisk na postać Cable – cyborga, w którego wciela się Josh Brolin. Co ciekawe, aktor równocześnie zagrał Thanosa w zbliżającym się „Avengers: Wojna bez granic” – taki stan rzeczy nie mógł umknąć twórcom widowiska. Produkcja znów będzie posiadała zabawne, intertekstualne żarty.

Twórcy przekonują jednak, że kontynuacja będzie znacznie masywniejsza w porwaniu do oryginału z 2016 roku. Autor komiksów porównał stosunek „Deadpoola” do jego kontynuacji z „8. pasażerem Nostromo” i „Decydującym starciem”.

Reżyserem filmu został David Leitch, wcześniej znany z realizacji rozbuchanego i elokwentnego kina akcji – pierwszej odsłony „Johna Wicka” oraz „Atomic Blonde”. W tytułowej roli niekonwencjonalnego superbohatera powróci Ryan Reynolds.

„Deadpool 2” trafi na ekrany kin w maju bieżącego roku. Zobaczcie już dziś szaloną zapowiedź widowiska, zatytułowaną w przewrotny sposób – „Deadpool, poznaj Cable’a”:

Jakby tego było mało, twórcy opublikowali zabawną grafikę, w której odnoszą się do zakupu praw do marki przez koncern Walta Disneya:

W sieci zadebiutował również nowy, parodystyczny plakat „Deadpoola 2”:

 

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy