Znajdź nas na

Newsy

Twórca „Johna Wicka” i „Deadpoola 2” może być szybki i wściekły

szybcy i wsciekli, spin-off szybkich i wscieklych, dwayne the rock johnson, david leitch, john wick, deadpool

David Leitch zapoczątkował franczyzę „Johna Wicka” i dał światu „Atomic Blonde”, by następnie przenieść się na plan „Deadpoola 2”. Twórca nie porzuca jednak wysokobudżetowego kina akcji, a wręcz podbija stawkę – możliwe, że to właśnie on stanie za kamerą spin-offu „Szybkich i wściekłych”.

The Hollywood Reporter donosi, że Leitch odbywa obecnie wstępne rozmowy ze studiem Universal w sprawie realizacji spin-offu „Szybkich i wściekłych”. Tytuł skupi się na postaciach, granych przez Dwayne’a „The Rocka” Johnsona oraz Jasona Stathama. Duet zyskał na popularności za sprawą ósmej odsłony cyklu.

Z drugiej strony niemal każdy tytuł z udziałem „The Rocka” odnosi komercyjny sukces – nic dziwnego, że twórcy franczyzy „Szybkich i wściekłych” zdecydowali się poświęcić mu autonomiczną produkcję. W zeszłym roku aktor podkreślił chęć do realizacji przedsięwzięcia:

Niesamowicie szanuję tę serię. Przez lata czerpałem frajdę z przelewania potu i krwi. Chciałbym otworzyć furtkę dla nowych rozwiązań oraz zaangażować nie tylko moich kolegów z „Szybkich i wściekłych”, ale też innych aktorów, by mogli stać się częścią czegoś fajnego. Chcę wykorzystać mój spin-off, aby stworzyć nowe postacie. Film, telewizja, VR – im więcej możliwości zaproponujemy sami, tym lepiej skorzystają na tym nasi fani.

Scenarzystą filmu został Chris Morgan, piszący fabułę każdej odsłony cyklu od czasu „Tokio Driftu”.

Premiera niezatytułowanego spin-offu zaplanowana została na 26 lipca 2019 roku.

szybcy i wsciekli, spin-off szybkich i wscieklych, dwayne the rock johnson, david leitch, john wick, deadpool

David Leitch na premierze „Atomic Blonde”

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy