Znajdź nas na

Newsy

Kim jest Qi’Ra? Zagadka „Hana Solo” rozwiązana!

han solo, q'ra, lando, donald glover, gwiezdne wojny, han solo gwiezdne wojny historie

Odtwórca postaci Hana Solo zdradził, kim jest tajemnicza postać Qi’Ry! Bohaterka pojawiła się w licznych materiałach promocyjnych filmu – nikt nie wiedział jednak, jaki wpływ będzie posiadała ona na fabułę widowiska. Dziś tajemnica została rozwiana!

W sieci zadebiutował pierwszy oficjalny zwiastun „Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie”. Materiał unaoczniał konwencję produkcji. Szare filtry podkreślają estetykę „Łotra 1”. Równocześnie wszystko wskazuje na to, że widowisko wypełnione zostało scenami pościgów, prowadzonych na wojnie i w powietrzu. Nie obyło się również bez tajemniczego potwora, znajdującego się w przestrzeni kosmicznej (kolejne macki z odległej galaktyki).

Kim jest Qi’Ra?

Spektakularny zwiastun zaprezentował również wiele nieznanych postaci – jedną z nich była Qi’Ra. W protagonistkę wciela się Emilia Clarke („Gra o Tron”).

Wszystko wskazuje na to, że Qi’Ra i Han Solo znają się od dłuższego czasu. Kobieta jest właściwie jedyną osobą, zaznajomioną z prawdziwą twarzą kosmicznego kowboja. Alden Ehrenreich opowiedział w ostatnim wywiadzie o nowej postaci we franczyzie „Gwiezdnych Wojen”:

Znają się od dłuższego czasu. Kobieta odgrywa bardzo ważną rolę w życiu Hana Solo… Myślę, że posiada ona swój własny sposób na radzenie sobie w tym skomplikowanym wszechświecie. Układa sobie życie, bardziej współpracując z systemem, aniżeli przeciwstawiając mu się.

Aktor starannie dobierał słowa, rozmawiając o Qi’Rze. Jeszcze zwięźlej opowiedział o relacji Hana Solo z Lando Calrissianem.

han solo, q'ra, lando, donald glover, gwiezdne wojny, han solo gwiezdne wojny historie

kadr z filmu „Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie”

Towarzysz / przeciwnik

Lando zadebiutował w „Imperium kontratakuje”, by ostatecznie pomóc w obaleniu rządów Dartha Vadera w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi. Oryginalnie w postać kompana Hana Solo wcielał się Billy Dee Williams – dziś aktor zastąpiony został Donaldem Gloverem. Definitywnie, to najlepszy kasting w zbliżającej się odsłonie „Gwiezdnych Wojen – Historii”.

Ehrenreich zaznaczył, że relacja Lando z Hanem Solo będzie równie skomplikowana, co przy okazji „Imperium kontratakuje”:

Ciężko opisać tę relację, bez zdradzania zbyt wielu szczegółów. Ich partnerstwo jest bardzo skomplikowane – tak, jak miało to miejsce w oryginalnej trylogii.

Prawdopodobnie Han Solo nie wygra Sokoła Millenium od Lando w uczciwy sposób. Może to doprowadzić do kłótni oraz znacznie pogorszyć wzajemne relacje między bohaterami.

Zwiastun nadal posiada masę nieznanych postaci. „Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie” trafi na ekrany kin w maju bieżącego roku.

han solo, q'ra, lando, donald glover, gwiezdne wojny, han solo gwiezdne wojny historie

kadr z filmu „Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie”

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy