Znajdź nas na

Newsy

Quentin Tarantino przerywa milczenie w sprawie wypadku Umy Thurman! Początek wojny?

W trakcie kręcenia „Kill Billa” Uma Thurman uległa groźnemu wypadkowi samochodowemu. Na jej nieszczęście twórcy widowiska nie przejęli się kontuzją aktorki, za wszelką cenę starając się utajnić incydent. Wczoraj – po niemal 15 latach milczenia – Thurman zabrała głos w tej sprawie.

Aktorka ujawniła dla New York Timesa ohydne traktowanie jej osoby przez Harveya Weinsteina. Równocześnie opublikowała na Instagramie materiał z planu „Kill Bill”. Wprost wyznała, że Quentin Tarantino zachował się żałośnie, w trakcie całego incydentu. Później aktorka pochwaliła jednak reżysera – to on dostarczył jej nagrania z wypadku.

Dziś Tarantino przerwał milczenie. Wyjaśnił, dlaczego pozwolił zagrać Thurman w niebezpiecznej scenie, równocześnie nie dublując aktorki jej kaskaderką:

Sądziłem, że prosta droga to prosta droga. Nie pomyślałem, aby sprawdzić to z przeciwnej strony. Podkreślam – to jeden z tych aspektów mojego życia, którego żałuję najbardziej. Jako reżyser stale się uczę – czasem na straszliwych błędach. To był jeden z moich największych błędów – mogłem sprawdzić to jeszcze raz, choć byłem niemal pewny tej trasy.

Później reżyser dodał również, że nadużył zaufania Umy Thurman, co ostatecznie doprowadziło do rozpadu ich przyjaźni. Dzień, w którym udostępnił materiały, aby jeszcze bardziej pogrążyć Weinsteina i pomóc jego byłej przyjaciółce był najpiękniejszym dniem tego roku.

Uma Thurman i Quentin Tarantino na planie „Kill Billa” / fot. Miramax

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy