Znajdź nas na

Newsy

Wszystkie easter eggi w krótkometrażówkach Pixara [WIDEO]

Studio Pixara już od pierwszych filmów krótkometrażowych bawiło się z odbiorcami, publikując w krótkometrażówkach zabawne easter eggi. Dziś w sieci zadebiutowało wideo, ukazujące wszystkie połączenia między krótkimi produkcjami wytwórni!

Obecnie każda franczyza lubi zawierać w obrębie jednego uniwersum szereg easter eggów, odwołujących się do innych filmów tego wszechświata. Prym w tej sprawie wiedzie MCU, a serial „Czarne lustro” nie pozostaje mu dłużny. Szukając prekursora kinematograficznej mody, nie sposób pominąć Pixara.

Twórcy „Iniemamocnych” oraz innych animacji ze studia osiągnęli najwyższy poziom precyzji, jeśli chodzi o wykorzystywanie motywów z poszczególnych filmów i ukradkiem włączanie ich w sceny każdego tytułu. W ten sposób trudno nie odnieść wrażenia, że wszystkie widowiska rozgrywają się w obrębie jednego, spójnego świata.

W sieci pojawiło się już wiele materiałów, opisujących zabawne koniugacje pomiędzy poszczególnymi pełnometrażowymi animacjami studia, ale czy udało Wam się wyłapać je również pośród krótkometrażówek? Jeśli nie wiedzieliście, że „Gdzie jest Nemo?” rozgrywa się dokładnie w tym samym świecie, co „Toy Story”, koniecznie zobaczcie poniższy materiał:

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy