Znajdź nas na

Newsy

Fani zamarli! Czy Maggie pożegna się z „The Walking Dead”?

maggie, lauren cohan, the walking dead, aktorka, kontrakt

Lauren Cohan, wcielająca się w serialu w postać Maggie, może nie powrócić do 9. sezonu „The Walking Dead”. Decyzja aktorki wstrząsnęła wszystkimi wielbicielami franczyzy.

Cohan wciela się w postać Maggie od czasów 2. sezonu serialu. Przez długi czas jej wątek skupiał się na relacjach z narzeczonym, Glennem. Od momentu jego śmierci, bohaterka stała się postacią niezależną, kierując na siebie uwagę widzów i twórców. Wiadomość o domniemanym opuszczeniu obsady serialu wydaje się szczególnie zaskakująca.

Jak donosi portal Deadline, Cohan stała się jedną z najbardziej pożądanych aktorek telewizyjnych. Otrzymuje wiele interesujących ofert, jednak nie może ich zaakceptować przez prace na planie „The Walking Dead”. Podobno Cohan zażyczyła sobie wyższą pensję od twórców serialu o zombie – taką, która zbliżyłaby się do wynagrodzeń męskiej części obsady (m.in. Lincolna i Reedusa). Pierwsza oferta AMC nie spełniła jej oczekiwań i została odrzucona.

Aktorka uczestniczy obecnie w wielu spotkaniach, których tematem jest udział Cohan w odcinkach pilotażowych poszczególnych seriali. Jeśli AMC w porę nie zaprezentuje zachęcającego kontraktu, obsada „The Walking Dead” może pożegnać się z kolejną kluczową postacią dla fabuły serialu.

kadr z serialu „The Walking Dead”

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy