Znajdź nas na

Newsy

Słynny Polak zostanie bohaterem nowego filmu Quentina Tarantino!

Quentin Tarantino realizuje obecnie swój najnowszy film. Dziś poznaliśmy ważny detal tej historii. Żaden polski akcent nie został zaznaczony w tak wyrazisty sposób w jakimkolwiek hollywoodzkim widowisku!

Fabuła filmu osadzona została w Los Angeles 1969 roku. Skupi się na aktorze telewizyjnym, który marzy o karierze na dużym ekranie. Towarzyszy mu przyjaciel-kaskader. Innym wątkiem produkcji będą brutalne morderstwa sekty Mansona – pojawi się Sharon Tate, żona Romana Polańskiego zabita w ich rezydencji przez wspomnianych fanatyków.

Co ciekawe, premiera filmu odbędzie się w 2019 roku – dokładnie 50 lat od chwili śmierci aktorki.

roman polanski, quentin tarantino, aktor, polski aktor

Sharon Tate i Roman Polański na planie „Nieustraszonych pogromców wampirów”

Roman Polański u Tarantino

Jak donosi reporter Variety, Justin Kroll, słynny polski reżyser, Roman Polański, również pojawi się w filmie. Naturalnie, chodzi o aktora, który wcieli się w postać rodzimego filmowca. Polański odegra kluczową rolę w całej produkcji!

Kilka wieści o projekcie QT: Pitt i Cruise spotkali się ze studiem w sprawie roli kaskadera, a nie prokuratora. Postać Leonardo [DiCaprio] będzie sąsiadem Tate. Roman Polański odegra z kolei kluczową rolę w produkcji. Tarantino pragnie odkryć młody polski talent aktorski!

Oznacza to, że któryś z rodzimych odtwórców ról zagra u kultowego twórcy „Pulp Fiction”, wcielając się w słynnego filmowca! Czy czego go podobna sława, jak Christopha Waltza – Niemiec kończył z karierą aktorską w momencie, gdy odkrył go Tarantino. Po udziale w „Bękartach wojny” doczekał się prawdziwej popularności, występując w licznych blockbusterach.

Niestety, nie wiadomo, co oznacza kluczowa rola Polańskiego w filmie.

roman polanski, quentin tarantino, aktor, polski aktor

kadr z filmu „Roman Polański: Ścigany i pożądany”

Tarantino u Sony

Produkcja znana jest pod roboczym tytułem „9”. To dziewiąty film zrealizowany przez słynnego reżysera – zarazem pierwszy tytuł, który tworzy dla studia Sony. Dotychczas Tarantino współpracował z Miramaxem oraz Weinstein Company – po głośny skandalu założyciela obu wytwórni, Harveya Weinsteina, twórca postanowił poszukać dla siebie nowego miejsca w Hollywood. Przetarg o prawa do widowiska wygrało studio Sony.

U boku Margot Robbie („Legion Samobójców”) wystąpi Leonardo DiCaprio. Krążą pogłoski, że w filmie pojawi się również Al Pacino, Tom Cruise lub Brad Pitt. Nie powinno zabraknąć także Samuela L. Jacksona – aktor zagrał w niemal każdym tytule Quentina Tarantino.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się na wiosnę bieżącego roku. Widowisko trafi do kin w sierpniu 2019 roku.

roman polanski, quentin tarantino, aktor, polski aktor

kadr z filmu „Django”

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy