Znajdź nas na

Newsy

Mission: Impossible 6: Oto scena, w której Tom Cruise złamał sobie kostkę! [WIDEO]

mission impossible, kostka, tom crusie, wideo, złamana kostka, tom crusie złamał kostkę, kaskader

W sierpniu zeszłego roku Tom Crusie złamał kostkę na planie „Mission: Impossible 6”. Dziś poznaliśmy niebezpieczną scenę akrobatyczną, w trakcie której doszło do kontuzji!

Tom Cruise stroni od korzystania z pomocy kaskaderów. Za jeden z głównym atutów kariery aktorskiej obrał sobie realizację wszystkich niebezpiecznych scen na planie we własnym zakresie. W końcu jednak przyszła kryska na Matyska – w trakcie nagrywania skoku pomiędzy dwoma budynkami, złamał sobie kostkę. Zdjęcia do „Mission: Impossible – Fallout” zostały przerwane, a cała sytuacja wzbudziła kontrowersje w środowisku branżowym.

mission impossible, kostka, tom crusie, wideo, złamana kostka, tom crusie złamał kostkę, kaskader

kadr z filmu „Mission: Impossible – Rogue Nation”

Tak właśnie łamie się kończyny!

Gwiazdy najnowszej odsłony „Mission: Impossible”, Tom Crusie, Henry Cavill, Simon Pegg i Rebecca Ferguson, brały udział w Graham Norton Show. Naturalnie, rozmowa zeszła w pewnym momencie na temat kontuzji aktora. Cruise wyznał, że jego kostka wciąż jest złamana – wrócił jednak na plan zdjęciowy, by wywiązać się z zaplanowanych harmonogramów.

W programie zaprezentowana została scena, w której Crusie łamie sobie kostkę. W rzeczywistości aktor miał zawisnąć na dachu sąsiadującego budynku, podciągnąć się o własnych siłach, a następnie kontynuować bieg. Udało mu się wyłącznie zawisnąć…

„Mission: Impossible – Fallout” trafi na ekrany kin w lipcu bieżącego roku. Poniższy materiał zdradza moment nabawienia się kontuzji. Uwaga, nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach!

Hollywood ceni kaskaderów

Tom Crusie złamał kostkę w dwóch miejscach. Aktor wciela się w protagonistę filmu, zatem dalsze prace na planie „Mission: Impossible” zostały wstrzymane. Taki stan rzeczy mocno nie spodobał się Danny’emu Trejo („Maczeta”). Kilka miesięcy temu aktor wyznał:

Wiem, że wiele gwiazd znienawidzi mnie za to, co teraz powiem, ale nie chcę ryzykować pracy 80 osób tylko po to, by móc chwalić się w wieczornych reality show, jakie mam wielkie jaja. Sławny aktorzyna złamał kostkę przy wykonywaniu sztuczki kaskaderskiej, a 80 lub 180 ludzi straciło przez to pracę.

Sposób, w jaki Cruise odnosi się do wypadku, tylko uwiarygodnia słowa Trejo.

Gwiazdy często nabawiają się kontuzji, kiedy zrezygnują z pomocy kaskadera. Jackie Chan złamał czaszkę w trakcie prac nad „Chińskim zodiakiem”. Poważnemu wypadkowi uległ również Sylvester Stallone przy okazji realizacji „Niezniszczalnych” – aktor niegroźnie złamał wtedy kark.

Nie tylko mężczyźni cierpią w trakcie nagrywania spektakularnych widowisk – Angelina Jolie spadła ze schodów podczas sekwencji strzelaniny na planie „Salt”.

mission impossible, kostka, tom crusie, wideo, złamana kostka, tom crusie złamał kostkę, kaskader

kadr z filmu „Mission: Impossible – Fallout”

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy