Znajdź nas na

Newsy

„Pitbull” znów gryzie! Oto pierwsza oficjalna zapowiedź „Ostatniego psa” [ZWIASTUN]

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun czwartej odsłony popularnej, policyjnej serii. Co ciekawe, tym razem na stanowisku reżysera nie zasiądzie Patryk Vega – jego miejsce zajmie słynny twórca, Władysław Pasikowski („Psy”).

Serial „Pitbull” oraz pełnometrażowy film, powstały na jego podstawie, trafiły na duży i mały ekran w 2005 roku. Wtedy franczyza charakteryzowała się brudnym i naturalistycznym stylem. W głównej roli obsadzony został Marcin Dorociński (ksywa: „Despero”). W jego policyjnych ekscesach towarzyszył mu Andrzej Grabowski („Gebels”), Rafał Mohr („Nielat”) oraz Krzysztof Stroiński („Metyl”). Reżyserem filmu oraz większości odcinków serialu został Patryk Vega.

W 2016 roku twórca postanowił powrócić do swojej franczyzy. Zmieniła się część obsady oraz konwencja filmu – w „Nowych porządkach” Vega zaznaczył swój charakterystyczny, wulgarny styl, który kilka miesięcy później rozwinął w „Niebezpiecznych kobietach”.

Reżyser miał zrealizować również najnowszą odsłonę serii (którą początkowo porównywał do trylogii „Mrocznego Rycerza” Christophera Nolana). Źródła donoszą, że z powodu konfliktu z producentami, Vega porzucił prace nad czwartym „Pitbullem” – podobno owocem niezgody miał być angaż celebrytki, Doroty „Dody” Rabczewskiej.

Jego stanowisko zajął Władysław Pasikowski – do serii znów wrócą kultowi bohaterowie pierwszej części. Franczyza „Pitbulla” znów trafiła w dobre ręce. Czy aby na pewno? Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji:

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy