Znajdź nas na

Newsy

30 sekund czystej akcji – oto zapowiedź aktorskiej „Tomb Raider” [WIDEO]

Przygody ponętnej pani archeolog trafią na ekrany kin już w marcu bieżącego roku. Nic dziwnego, że twórcy rozpoczęli ofensywną kampanię marketingową – w zeszłym tygodniu zadebiutował oficjalny zwiastun widowiska, a już dziś możemy przyjrzeć się nowemu spotowi telewizyjnemu. 

Estetyka filmu zainspirowana została konwencją rebootu marki gier, który odbył się w 2013 roku. W postać Lary Croft wcieli się Alicia Vikander („Ex Machina”). Bohaterka nie będzie walczyła wyłącznie ze złoczyńcami – jednym z jej naczelnych wrogów stanie się niekorzystna natura. Dynamikę obrazu kinowego, adaptującego szybką narrację gry, znakomicie oddaje najnowszy spot produkcji.

Materiał nie oferuje wielu nowych scen, w porównaniu do zawartości dwóch poprzednich zwiastunów produkcji. Zmienia natomiast dynamikę ich prezentacji. W ten sposób wydaje się, że działania Lary Croft nie są spowodowane odgórnym przymusem – dzielna wojowniczka rzuca się w wir niebezpiecznych wydarzeń dla poczucia przygody!

Pierwsza odsłona cyfrowej franczyzy zadebiutowała w 1996 roku. Obecnie seria liczy około 12 odsłon. Ponadto twórcy zdecydowali się wydawać komiksy z udziałem Lary Croft. W latach 2001-2003 zrealizowano również dwa pełnometrażowe filmy – wtedy w postać tytułowej pani archeolog wcielała się Angelina Jolie.

„Tomb Raider” trafi na ekrany amerykańskich kin już 14 marca bieżącego roku. Już dziś możecie podziwiać nowy spot produkcji:

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy