Znajdź nas na

Newsy

Szok i przerażenie! Oto zdjęcia z planu „To”, które nigdy nie wyszły na jaw! [FOTO]

„To” okazało się gigantycznym sukcesem – film zgarnął wiele rekordów światowej kinematografii, równocześnie otwierając drzwi kolejnym adaptacjom prozy Stephena Kinga. Wydaje się Wam, że film był dostatecznie przerażający? Dziś twórcy opublikowali szereg brutalnych fotosów, wykonanych na planie zdjęciowym produkcji.

Dodatkowo odtwórca postaci przerażającego clowna, Bill Skarsgård, zdradził kilka szczegółów kontynuacji horroru. Oto, co aktor miał do powiedzenia na temat „It: Chapter 2”:

Pierwsza odsłona cyklu dopięła swego. Film skupiał się na dzieciach – śledziłeś ich losy i stopniowo zaprzyjaźniałeś się z nimi. Inaczej sprawa wygląda z kontynuacją – tym razem opowiemy o dorosłych bohaterach. Powinniśmy zrealizować widowisko w zupełnie innej konwencji. Moglibyśmy odkryć psychologiczną płaszczyznę gatunku kina grozy. Z drugiej strony zbadałbym kosmologiczną egzystencję granej przeze mnie istoty. Czym jest? Skąd pochodzi?

Kontynuacja filmu trafi na ekrany kin w 2019 roku. Na dziś dzień możecie zadowolić się garścią niepokojących zdjęć z planu „To”:

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy