Znajdź nas na

Newsy

Niemożliwe? W umysłach twórców rodzi się „Thor 4”!

thor, mcu, marvel, superbohater, thor 4, hemsworth

„Thor: Ragnarok” okazał się gigantycznym sukcesem kinowym. Równie owocnie zakończyła się współpraca reżyser filmu, Taiki Waititi, z odtwórcą tytułowej roli, Chrisem Hemsworthem. Realizatorzy chcą więcej (podobnie, jak fani) – „Thor 4” ma szansę na raealizację!

Losy kinowego uniwersum Marvela po wydarzeniach z „Avengers 4” pozostają nieznane. W sieci pojawiły się nawet spekulacje, że nordycki bóg zginie w którejś ze zbliżających się megaprodukcji o superbohaterach! Kwestia ta stanęła pod gigantycznym znakiem zapytania wraz z najnowszą wypowiedzią Chrisa Hemswortha. Aktor wyznał, że tegorocznego Sylwestra spędzała w gronie rodziny oraz… Taiki Waititi! Szampańska atmosfera pozwoliła filmowcom snuć plany, dotyczące kolejnych odsłon MCU.

Oto, co Chris Hemsworth miał do powiedzenia na temat „Thora 4”:

Piliśmy za „Ragnarok”, równocześnie rozmawiając o czwartej odsłonie cyklu. Zaczęliśmy się przerzucać pomysłami na temat fabuły takiego widowiska. Teraz wiem, że idea „Thora 4” narodziła się również po to, by móc ponownie współpracować ze sobą nawzajem. Taika stanowi jednego z najbardziej kreatywnych i przyjaznych twórców, z jakimi tylko przyszło mi pracować.

thor, mcu, marvel, superbohater, thor 4, hemsworth

kadr z filmu „Thor: Ragnarok”

Seria o „Thorze” nie liczyła w świadomości odbiorców. Pierwsza odsłona cyklu zadowoliła widzów i krytyków, jednak „Mroczny świat” uważany jest za jedną z najgorszych odsłon MCU. Wszystko zmieniło się wraz z premierą „Ragnaroka”. Film zarobił w kinach na całym świecie imponujące 850,4 mln $ przy kosztach realizacji, wynoszących 150 mln $. Widowisko docenili również krytycy – na portalu Mediakrytyk film zdobył średnią ocen 7.6.

Kontrakty większości aktorów, zaangażowanych w kreowanie kinowego uniwersum Marvela, wygasają wraz z zakończeniem prac nad „Avengers 4” (które nastąpiło dokładnie dzisiaj). Niewykluczone jednak, że Hemsworth przedłuży swoją umowę, by po raz kolejny wcielić się w nordyckiego boga piorunów. Pozostaje mieć taką nadzieję.

Z drugiej strony każdy cykl MCU, poświęcony solowemu superbohaterowi, kończył się jako trylogia.

thor, mcu, marvel, superbohater, thor 4, hemsworth

kadr z filmu „Thor: Ragnarok”

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy