Znajdź nas na

Newsy

To pewne! Powstanie film o Czarnej Wdowie – znamy nawet jego twórcę!

czarna wdowa, MCU, marvel, superbohater, film

Marvel Studios w końcu podjęło kroki w celu realizacji autonomicznego filmu, poświęconego przygodom Czarnej Wdowy. Twórcy wybrali nawet reżysera i scenarzystę całego przedsięwzięcia.

W rolę Czarnej Wdowy wciela się Scarlett Johansson. Bohaterka po raz pierwszy wystąpiła w „Iron Manie 2” w 2010 roku, by szybko stać się jedną z najpopularniejszych postaci MCU. Od tego czasu fani nieustannie oczekują autonomicznego filmu, poświęconego losom tajemniczej agentki T.A.R.C.Z.Y. Dziś przedstawiciele Marvel Studios poczynili pierwsze kroki w stronę realizacji przedsięwzięcia.

Na stanowisko reżyserki i scenarzystki wybrana została mało znana twórczyni Jac Schaeffer („TiMER”). Jej najsłynniejszą produkcją były krótkometrażowe „Przygody Olafa”. Kobieta spotkała się już z kreatorem kinowego uniwersum Marvela, Kevinem Feigem, oraz ze Scarlett Johansson, poznając ich wizję fabuły i planowaną konwencję projektu.

Szczegóły przedsięwzięcia pozostają nieznane. Widowisko osadzone zostanie prawdopodobnie w 4. fazie kinowego uniwersum Marvela. Według wstępnych założeń, każdy kolejny film MCU, zrealizowany po „Avengers 4”, miał rozgrywać się w kosmosie. Nie wydaje się jednak, aby Czarna Wdowa była idealną postacią do zwalczania zła wśród astralnych mgławic. Z drugiej strony niewykluczone, że fabuła produkcji osadzona zostanie w przeszłości.

Czarna Wdowa najlepiej odnalazłaby się w konwencji kina szpiegowskiego. Co powiedzieć na stylistykę rodem z „Atomic Blonde”?

czarna wdowa, MCU, marvel, superbohater, film

kadr z filmu „Iron Man 2”

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy