Znajdź nas na

Newsy

Fani horrorów zaniemówili! „Naznaczony” spotka „Sinistera” w jednym filmie?

sinister, naznaczony, ghost story, duch, cross-over

Blumhouse Productions wiedzie prym wśród realizacji znakomitych horrorów. Podczas gdy inne amerykańskie wytwórnie mają problem z realizacją pojedynczego udanego dzieła kina grozy, przedstawiciele Blumhouse zaczynają już myśleć o cross-overze dwóch franczyz.

Jason Blum przyznał, że już wcześniej snuł plany na realizację widowiska, łączącego w sobie serię „Nazanczonego” oraz „Sinistera”. Nie dzielił się jednak swoimi pomysłami z szerszą publicznością. Zapytany o potencjalny cross-over, producent odpowiedział:

Pragnę, aby taki projekt ujrzał światło dzienne. Kiedyś prawie zrealizowaliśmy podobne przedsięwzięcie. Kto powiedział, że znów nie mógłbym przystąpić do prac nad tytułem? Te dwa światy w końcu się spotkają. Nie wiem jeszcze w jaki sposób, ale spróbuję sprostać temu wyzwaniu!

Obie franczyzy skupiają się na wydarzeniach paranormalnych – połączenie fabuły dwóch marek nie powinno być zatem szczególnie trudne. Demon z „Sinistera” zainspirowany został pogańskim bóstwem, Bughuulem. „Naznaczony” skupia się na astralnych projekcjach oraz alternatywnym wymiarze, zamieszkanym przez duchy. Powiązanie obu historii ze sobą nie wydaje się szczególnie trudne.

„Sinister 2” oraz „Naznaczony: Ostatni klucz” nie spotkały się z przychylnym nastawieniem fanów i krytyków. Wydaje się, że oba cykle zostały definitywnie zakończone. Planowany cross-over może być jedynym sposobem na zobaczenie dwóch franczyz po raz kolejny na dużym ekranie.

sinister, naznaczony, ghost story, duch, cross-over

kadr z filmu „Sinister”

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy