Znajdź nas na

Newsy

„Krypton” nie skończy się na jednym sezonie – twórcy sypią pomysłami!

superman, dc,, man of steel, krypton

Fala produkcji superbohaterskich nie przestaje zalewać dużego i małego ekranu. Studio SyFy przygotowuje już „Krypton” – serial poświęcony losom rodzinnej planety Supermana. Dziś twórcy wyznali, że przedsięwzięcie nie powinno skończyć się na pierwszym sezonie.

Fabuła produkcji skupi się na dziadku Człowieka ze stali, Seg-Elu, starającym się przywrócić do łask zhańbiony ród Elów. Dodatkowo twórcy wprowadzą innych superbohaterów wszechświata DC – wśród nich znalazł się Adam Strange, podróżujący poprzez czas i przestrzeń. Serial nie będzie powiązany z kinowym uniwersum DC.

W trakcie panelu dyskusyjnego na TCA 2018 o „Kryptonie” wypowiedzieli się producenci wykonawczy: David S. Goyer („Batman V Superman. Świt sprawiedliwości”) oraz Geoff Johns („Arrow”). Twórcy zadeklarowali, że posiadają już pomysł na 7 – 8 lat kontynuowania wątków fabularnych z pierwszego sezonu. Dodatkowo Goyer podkreślił, że jednym z wiodących motywów produkcji są podróże w czasie.

Naturalnie, długoterminowe plany Goyera, Johnsa oraz shwowrunnera serii, Camerona Welsha, nie będą miały większego znaczenia, jeśli pierwszy sezon produkcji nie spotka się z przychylnymi opiniami ze strony fanów i krytyków. Ryzyko jest spore: Goyer dał światu superbohaterskie klasyki złego smaku, takie jak „Nick Fury” czy „Ghost Rider 2”. Z drugiej strony Geoff Johns został zwolniony kilka dni temu ze stanowiska dyrektora studia Warner Bros. do spraw adaptacji komiksów DC.

Tytuł nie znajduje się w pewnych rękach. Jaki będzie jego efekt końcowy? Tego dowiemy się już wkrótce.

superman, dc,, man of steel, krypton

kadr z filmu „Człowiek ze stali”

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy