Znajdź nas na

Newsy

Reżyserka „Wonder Woman” o kontynuacji: „to będzie diametralnie inny film”

rezyserka, Wonder Woman, fiilm, kontynuacja

Patty Jenkins zrealizowała jeden z najbardziej dochodowych filmów 2017 roku – „Wonder Woman”. Film uważany jest za najlepszą odsłonę kinowego uniwersum DC. Nic dziwnego, że reżyserka zrealizuje kontynuację hitu. Dziś opowiedziała o pomyśle na widowisko.

Sukces „Wonder Woman” ważny jest również przez pryzmat feministycznego kontekstu. To pierwsze liczące się widowisko, opowiadające o losach superbohaterki. Nic dziwnego, że fani z niecierpliwością oczekują realizacji sequela. Patty Jenkins podsyciła ich oczekiwania, deklarując: „Wonder Woman 2” będzie diametralnie innym filmem.

Tworzymy diametralnie inny film. Odnajdziecie w nim wiele podobnych motywów, które pokochaliście w poprzedniej części. Traktujemy go jednak jako autonomiczne, odseparowane dzieło – nie jest wyłącznie „Wonder Woman 2”. To zupełnie nowa przygoda. Nie mogę być szczęśliwsza, realizując ją.

rezyserka, Wonder Woman, fiilm, kontynuacja

kadr z filmu „Wonder Woman”

KULTOWE KREACJE RZUTUJĄ NA PRZYSZŁOŚĆ

Patty Jenkins wypowiedziała się również o możliwości wystąpienia Lyndy Carter w „Wonder Woman 2”. Aktorka wcielała się w postać kultowej superbohaterki w serialu „Wonder Woman”, emitowanym w latach 1975-1979.

Pożyjemy, zobaczymy. Lynda jest jedną z najważniejszych dla nas osób – była naszym mentorem i oddanym przyjacielem. Od zawsze należała do rodziny Wonder Woman. Bardzo chcieliśmy, aby zagrała już w pierwszej części serii, niestety, harmonogram na to nie pozwolił. Co do udziału w kontynuacji… Na razie nie mówimy nic na głos – z pewnością postaramy się, aby tym razem nam się udało!

W superbohaterkę wcieliła się Gal Gadot. Co ciekawe, w 2017 roku mogliśmy zobaczyć aż dwa filmy z udziałem Wonder Woman – na wiosnę zagrała w swoim solowym widowisku, jesienią pomogła ocalić świat w „Lidze Sprawiedliwości”. Niestety, heroina powróci na duży ekran dopiero w 2019 roku (chyba że twórcy „Aquamana” zaoferują w swojej produkcji krótkie cameo superbohaterki – na razie nic o tym nie wiadomo).

rezyserka, Wonder Woman, fiilm, kontynuacja

kadr z filmu „Wonder Woman”

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy