Znajdź nas na

Newsy

Orkowie, elfy i policjanci znów trafią na Netflixa!

Pomimo wielu niekorzystnych recenzji, „Bright” okazał się gigantycznym hitem platformy streamingowej. Nic dziwnego, że przedstawiciele Netflixa ogłosili już produkcję kontynuacji filmu.

Netflix słynie z niekonwencjonalnego podejścia do marketingu. Dziś, za pomocą zabawnego materiału promocyjnego, zapowiedział realizację „Brighta 2”. Wideo nie posiada szczegółów dotyczących fabuły przedsięwzięcia. W głównych rolach znów ujrzymy Willa Smitha oraz Joela Edgertona, wcielającego się w postać orka. Potwierdzono również, że do projektu powróci David Ayer – reżyser „Brighta”. Tym razem będzie odpowiadał także za scenariusz filmu.

Kontynuacja widowiska może dogłębniej spenetrować świat zamieszkany przez orki, elfy oraz ludzi. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem twórcy zaoferują widzom ambitniejszą treść w porównaniu do części pierwszej.

Według wstępnych założeń, po ukończeniu prac nad „Brightem”, Ayer miał stworzyć kolejny film kinowego uniwersum DC. Niestety, plany studia Warner Bros. na wszechświat superbohaterów wydają rozpadać się w szwach. Reżyser wolał wybrać pewniejszą opcję twórczą.

Średnia ocen „Brighta” na polskim Mediakrytyku wyniosła 5.6/10. Film o wiele gorzej poradził sobie na amerykańskim Metacriticu – tam otrzymał zaledwie 29% pozytywnych recenzji.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy