Znajdź nas na

Newsy

Ralph Demolka wita Nowy Rok! Bohater niedługo powróci na duży ekran [WIDEO]

ralph demolka, animacja, powrót, nowy rok

Ralph Demolka przywitał Nowy Rok na specjalnym teaserze, zapowiadającym kontynuację pierwszej części jego przygód!

Sequel zatytułowany został „Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2”. Pierwsze materiały zapowiadające widowisko pojawiły się na tegorocznych targach D23 Expo. Wideo ukazywało Ralpha oraz Wandelopę, spadających przez rury (kable?) do świata Internetu. Niestety, nagranie nigdy nie ukazało się w sieci z legalnego źródła.

Reżyserem i scenarzystą „Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2” został Phil Johnston (wcześniej odpowiedzialny m.in. za… niewybrednych „Grimsby”). Te same stanowisko objął Rich Moore (jego dorobek prowadzi przez „Futuramę” oraz „Simpsonów” do „Przerysowanych”). Obaj twórcy zrealizowali dla Walta Disneya „Zwierzogród” oraz pierwszą odsłonę „Ralpha Demolki”.

Film – według wstępnych założeń – trafić miał na ekrany kin w marcu bieżącego roku. Walt Disney zrezygnował jednak z adaptacji bajki o Jasiu i zaczarowanej fasoli (projekt znany był pod tytułem „Gigantic”). „Ralph” zajął jego miejsce w harmonogramie wytwórni – animacja trafi na ekrany kin w tegoroczne Święto Dziękczynienia tj. w listopadzie.

Już dziś zobaczcie jej pierwszą oficjalną zapowiedź:

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy