Znajdź nas na

Klipy muzyczne

TOP 5 najlepszych/najgorszych teledysków świątecznych

Święta Bożego Narodzenia, to czas rozgotowanych w pośpiechu pierogów, krzywo stojących choinek, wśród których czają się koty; plątanin kabli LEDowych ozdób i spotkań z nigdy- czy też- dawno niewidzianymi krewniakami. I nie ma w tym nic złego, bo przecież „choć to szaleństwo, jest w nim przecie metoda”.

Wspólne rozmowy, alternatywne „pasterki”, kolędowania z wujkami w akompaniamencie telewizorów i podglądanie Kevina, który nieszczęśliwie został sam w domu. Jakby nie było, nie można zapominać też o okołoświątecznych piosenkach…no i doskonałych obrazach realizowanych do nich.

Oto: Top 5 najlepszych/najgorszych teledysków świątecznych. Nie będę ukrywać, że klasyfikacja lepsze vs. gorsze jest w tym przypadku nie na miejscu, gdyż te produkcje dość mocno trącą myszką na tyle, że możemy usiąść wygodnie w fotelu i oglądać je w ramach niezdrowego ”guilty pleasure”. Nie znajdziecie tu utworów Mariah Carey, Wham, czy Bibera. To powrót do czasów, kiedy wszystko było inne, a największym prezentem były wymiany uśmiechów i „obciachowe” swetry.

#5  Weird Al Yankovic „The Night Santa Went Crazy”

#4 D*ck In A Box (ft. Justin Timberlake) „Tribute”

#3 Monty Python’s The Meaning of Life „Christmas in Heaven”

#2 Snoop Doggy Dogg „Santa Claus Goes Straight To The Ghetto”


#1 Elmo & Patsy „Grandma Got Run over by a Reindeer”

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Klipy muzyczne