Znajdź nas na

Newsy

Fani pragną zwolnienia showrunnera „The Walking Dead” – powstała już petycja!

UWAGA! ARTYKUŁ ZAWIERA SPOILERY!

Fani serialu „The Walking Dead” poczuli rozczarowanie zakończeniem ostatniego odcinka 8. sezonu. Decyzja showrunnera, Scotta M. Gimple’a, była na tyle kontrowersyjna, że powstała specjalna petycja, mająca na celu zwolnienie twórcy!

Chodzi naturalnie o uśmiercenie postaci Carla. Bohater towarzyszy widzom „The Walking Dead” od pierwszego odcinka serialu. Obok Daryla, Carol i Ricka był jedyną postacią z pierwszego sezonu, która nie pożegnała się z życiem po traumatycznej apokalipsie zombie (pomijając postać Morgana, który powrócił do serii dopiero po kilku sezonach). Wszystko do pewnego czasu…

Gimple sprawuje rolę showrunnera serialu od czasów 4. sezonu. Dziś jego pozycja została zagrożona. Petycja, dotycząca zwolnienia Gimple’a z obejmowanego stanowiska zebrała już 33.500 podpisów. Jej założycielem został Tyler Sigmon. W uzasadnieniu napisał, że twórca potraktował niesprawiedliwie postać Carla. Wszyscy spodziewali się, że po potencjalnej śmierci Ricka, jego syn stanie na czele społeczności.

ojciec i syn

kadr z serialu „The Walking Dead”

Równie rozczarowany poczuł się ojciec Chandlera Riggsa, odtwórcy postaci Carla. Aktor dowiedział się o zwolnieniu z serialu na dwa tygodnie przed ukończeniem osiemnastych urodzin. Mężczyzna wyznał, że nigdy nie ufał AMC oraz Gimple’owi, w przeciwieństwie do swojego syna.

Chandler Riggs potwierdza, że decyzja o uśmierceniu Carla nie ma związku z początkiem jego nauki w collegue’u. Taki wątek diametralnie zmieni fabułę serialu oraz nastawienie bohaterów do ukazanych zjawisk i wydarzeń.

„The Walking Dead” powróci na kanał AMC pod koniec lutego.

Petycję for Scott Gimple to be fired as showrunner for The Walking Dead znajdziecie pod następującym linkiem: https://www.change.org/p/amc-tv-a-petition-for-scott-gimple-to-be-fired-from-the-walking-dead

Carl Grimes - nastolatek w czasach zagłady

kadr z serialu „The Walking Dead”

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy