Znajdź nas na

Newsy

To pewne – w „The Walking Dead” zginie jeden z głównych bohaterów!

Część z nich już nie żyje

UWAGA! MATERIAŁ ZAWIERA SPOILERY!

„The Walking Dead” przyzwyczaił fanów serialu do gwałtownych śmierci wśród głównych bohaterów produkcji. Niedawno pożegnaliśmy Glenna, który pojawił się już w pierwszych epizodach serialu. Jakby tego było mało, w 8. sezonie zginie jedna z najważniejszych postaci produkcji.

Mowa o Carlu Grimesie. Bohater pojawił się w 1. sezonie produkcji jako drażniący smarkacz i dorastał w miarę jej trwania. Niestety, świat opanowany przez zombie i psychopatów zwyciężył nad nastolatkiem – w finale połowy 8. sezonu chłopiec został ugryziony przez Szwędacza prosto w brzuch.

W sieci pojawiły się teorie, że postać została uśmiercona, gdyż jej odtwórca, Chandler Riggs, dostał się niedawno na studia. Aktor zaprzeczył tym plotkom:

Biorę sobie rok przerwy od pracy, by skupić się na moim życiu prywatnym. Opuszczenie „The Walking Dead” nie zostało spowodowane moją decyzję. Taki motyw ma sens w warstwie fabularnej serialu – moja śmierć wpłynie na Michonne, Ricka i pozostałych bohaterów.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie nastąpi zgon Carla. Możliwe, że pierwszy odcinek drugiej połowy sezonu rozpocznie się sentymentalnym pożegnaniem zmarłego chłopca.

Dla tych, którzy wierzyli, że syn Ricka przeżyje, showrunner „The Walking Dead” posiada złą nowinę. Scott Gimple wyznał, że Carl zginie na skutek ugryzienia, a następnie zmartwychwstanie jako Szwędacz, jeśli nikt w porę nie uszkodzi jego mózgu. Zombie nie ukąsił go w żadną z kończyn, zatem amputacja jest niemożliwa.

Ten wątek może odegrać znaczącą rolę w psychologicznej sylwetce bohaterów serialu.

Druga połowa 8. sezonu „The Walking Dead” zadebiutuje na stacji AMC w okolicach lutego 2018 roku.

Carl Grimes

kadr z serialu „The Walking Dead”

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy