Znajdź nas na

Newsy

King Kong i laleczka Chucky w widowiskowym „Player One” Stevena Spielberga [ZWIASTUN]

Do sieci trafił nowy zwiastun „Ready Player One” w reżyserii Stevena Spielberga. Film jest adaptacją książki Ernesta Cline’a, stanowiącej kolosalny hołd dla popkultury lat 80. i 90. – już w krótkiej zapowiedzi odnaleźć można liczne nawiązania do innych dzieł kultury. Ciekawe, ile easter eggów uda się Wam zauważyć?!

Akcja filmu osadzona została w dystopijnej przyszłości. Ziemia jest przeludniona, znajduje się na krawędzi upadku. Ludzie masowo uciekają do OASIS – wirtualnego świata, powstałego na bazie ikon popkultury lat 80. i 90.. Po śmierci jego twórcy, zorganizowana zostaje specyficzna gra, której uczestnicy biorą udział w polowaniu na Easter Egg. Zwycięzca zostanie właścicielem OASIS oraz przejmie kontrolę nad fortuną miliardera.

W główną rolę wcieli się Tye Sheridan („X-Men: Apocalypse”). U jego boku wystąpi Ben Mendelsohn („Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie”), Olivia Cooke („Bates Motel”), Simon Pegg („Wysyp żywych trupów”) oraz T.J. Miller („Dolina Krzemowa”).

Choć polska dystrybucja zdecydowała się nie tłumaczyć anglojęzycznego tytuły, usunęła jednak pierwszy człon nazwy. Zamiast na „Ready Player One”, rodzimy widz wybierze się do kina na „Player One”.

Film trafi na ekrany kin pod koniec marca 2018 roku.

Kolejny zwiastun potwierdza tylko, że Steven Spielberg jest wirtuozem kina blockbusterowego, doskonale rozumiejącym potrzeby współczesnych widzów:

ZOBACZ INNE NEWSY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy