Znajdź nas na

Newsy

Przekleństwa i seksizm na plakatach nowego filmu Vegi

Patryk Vega przyzwyczaił odbiorców do stałych aluzji seksualnych i bluzgów. Już nawet plakaty „Kobiet mafii” (bliźniaczo podobne do tych z „Botoksu”) udekorowane zostały zabawnymi i bezkompromisowymi hasłami, igrającymi z dobrym smakiem polskiego widza.

Twórca znów opowie o półświatku przestępczym. Tym razem Vega obnaży mroczne kulisy brutalnego świata Grupy Mokotowskiej. Narracja poprowadzona zostanie z perspektywy żon, córek i matek gangsterów.

„Kobiety mafii” nie powstaną dzięki głosowi z Nieba, jak miało to miejsce w przypadku „Botoksu”. Zdaniem Vegi, skontaktował się z nim pewien gangster i dokładnie opowiedział o funkcjonowaniu Grupy Mokotowskiej. Następnie reżyser przeprowadził długie wywiady z żonami kolejnych członków ugrupowania.

W filmie ujrzymy plejadę polskich gwiazd. Tytułowe kobiety mafii to: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska oraz Julia Wieniawa-Narkiewicz. Aktorki wystąpią u boku Janusza Chabiora, Bogusława Lindy, Sebastian Fabijańskiego, rapera Soboty oraz stałego duetu filmów Vegi: Tomasza Oświecińskiego i Piotra Stramowskiego.

Wulgarne hasła z plakatów mówią jasno – „Kobietom mafii” blisko do „Botoksu”:

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy