Znajdź nas na

Newsy

Powstał escape room na podstawie najgorszego filmu świata. Zobacz, jak wydostaje się z niego sam Tommy Wiseau [WIDEO]

Sukces „The Disaster Artist” poskutkował gigantycznym renesansem popularności „The Room” – tytułu, uchodzącego dziś za najgorszy film, jaki kiedykolwiek powstał. Nic dziwnego, że wokół produkcji powstają kolejne projekty, takie jak escape room.

„The Room” osiągnął w Stanach Zjednoczonych status widowiska kultowego. Po dziś dzień grany jest na nocnych seansach, a pewne kwestie czy sceny na stałe zakorzeniły się w amerykańskim języku kina. Na fali popularności filmu, grupa SMOSH Games stworzyła escape room, inspirowany tytułem – fani oryginału znajdą w nim nawiązania do karkołomnego widowiska.

Twórcy wytknęli wady „The Room”, jego specyficzne kwestie oraz… zdjęcia łyżeczek oprawione w ramki. Równocześnie wystrój pomieszczenia doskonale oddaje realia scenografii, a fabuła gry opiera się na historii ukazanej w filmie.

Jakby tego było mało, do rozgrywki zaproszony został reżyser, scenarzysta, producent i aktor „The Room” – Tommy Wiseau. Cała rozgrywka udokumentowana została w poniższym materiale:

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy