Znajdź nas na

Newsy

Harley Quinn otrzyma swój własny, autonomiczny film

Choć Margot Robbie była znana przed „Legionem Samobójców”, dopiero kreacja ukochanej Jokera uczyniła z niej super-gwiazdę Hollywoodu. Fani pokochali jej rolę – nic zatem dziwnego, że studio Warner Bros. zaczęło zastanawiać się nad filmem w całości poświęconym Harley Quinn.

27-letnia, australijska aktorka wyznała, że od pewnego czasu sama pracuje nad filmem poświęconym antybohaterce. Wcześniej, Margot Robbie zapowiedziała, że w 2018 roku powróci na duży ekran jako Harley Quinn. Sama nie wie jednak, w jakim byłoby to widowisku.

W wywiadzie dla Metra, aktorka wyznała:

Od pewnego czasu pracuję nad autorskim projektem. Możliwe, że będzie to kolejny film, w którym wystąpię jako Harley Quinn – z drugiej strony może to być „Legion Samobójców 2”. Sama nie jestem pewna. Wiem tylko, że zarówno ja, jaki i studio Warner Bros., wspólnie szukamy jakiegokolwiek sposobu, by przenieść postać Harley Quinn na duży ekran.

Wypowiedź aktorki doskonale odzwierciedla chaos, jaki panuje w kinowym uniwersum DC. Wydaje się, że twórcom nie zależy na historii – chcą wyłącznie sprzedać postacie znane z komiksów.

Włączając w to autonomiczny film o Harley Quinn, kochanka Jokera może pojawić się w aż czterech tytułach – pozostałe planowane przedsięwzięcia to „Gotham City Sirens”, „Harley Quinn vs. Joker” oraz „Legion Samobójców 2”. Nie wiadomo, czy jakikolwiek z wymienionych filmów w ogóle powstanie.

A w jakim widowisku Wy chcielibyście ujrzeć Margot Robbie, wcielającą się w postać ukochanej Jokera?

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy