Znajdź nas na

Newsy

Jason Momoa gościł na planie 8. sezonu „Gry o Tron”. Jakie są jego wrażenia?

Jason Momoa odwiedził niedawno plan zdjęciowy „Gry o Tron” w Belfaście. Aktor postanowił podzielić się kilkoma informacjami, dotyczącymi ósmego, ostatniego sezonu popularnego serialu.

Poprzednie odcinki „Gry o Tron” postawiły poprzeczkę naprawdę wysoko. Teraz, twórcy muszą zrealizować epickie zwieńczenie całej sagi, łączące w sobie sekwencje batalistyczne, gigantyczne smoki oraz dramat polityczny. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Biorąc pod uwagę wszystkie wycieki do sieci, które nękały 7. sezon, nic dziwnego, że ekipa filmowa zdecydowała się nie ujawniać żadnych elementów historii, bacznie trzymając je w ukryciu, pod kluczem.

Jason Momoa zagrał w pierwszym sezonie serialu – wcielił się w postać Khal Drogo, męża Daenerys Targaryen. Zapytany o wizytę na planie, odpowiedział:

To będzie niesamowite… 8. sezon „Gry o Tron” będzie najdoskonalszą rzeczą, jaka kiedykolwiek wyemitowana została w TV. Niewiarygodne. Serial rozpierdoli mózg wielu widzom. Wizyta na planie była wtopą – jestem wielkim fanem serii i nie chciałem wiedzieć, co się wydarzy.

Aktor ujawnił również, że pomimo namowy fanów, nie powróci do „Gry o Tron”.

Obecnie Jason Momoa ma na głowie inne ważne przedsięwzięcie – wciela się w postać Aquamana w kinowym uniwersum DC. Można podziwiać go na ekranach kin w „Lidze Sprawiedliwości”, a już wkrótce wystartują zdjęcia do solowego widowiska, zatytułowanego „Aquaman”.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

 

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy