Znajdź nas na

Newsy

Dinozaury powracają! Oto pierwszy materiał z „Jurassic World 2” [WIDEO]

Twórcy „Jurassic World: Upadłe królestwo” przygotowali miłą niespodziankę dla wszystkich miłośników dinozaurów. Wczoraj w sieci znalazł się pierwszy materiał, ukazujący fragment sceny z kolejnej odsłony jurajskiego cyklu.

W zeszły czwartek Amerykanie obchodzili Święto Dziękczynienia. Z tego powodu reżyser widowiska, J.A. Bayona („Siedem minut po północy”), zdecydował się udostępnić w sieci pierwszy materiał z „Jurassic World: Upadłe królestwo”. Pod krótkim, 6-sekundowym materiałem, znalazł się dopisek: Od naszej jurajskiej rodziny dla Waszych.

Materiał przedstawia Owena Grady’ego (w tej roli Chris Pratt), który wchodzi w interakcję z małym raptorem. To prawdopodobnie najsłodsza scena z dinozaurem, jaka kiedykolwiek znalazła się we franczyzie. Zobaczcie sami:

O fabule produkcji wiadomo nie wiele. Na wyspie Isla Nublar dojdzie do erupcji wulkanu. W jej wyniku prawdopodobnie zagrożone zostaną niektóre gatunki dinozaurów. Istnieją pogłoski, że „Upadłe królestwo” skupi się na motywie ochrony praw zwierząt.

J.A. Bayona zapowiedział, że tchnie nowe życie w jurajską franczyzę. Tym razem film nie będzie skupiał się na ludziach uciekających przed gigantycznymi dinozaurami.

Materiał wskazuje, iż twórcy ukończyli już część scen widowiska. Możliwe, że już wkrótce w sieci zadebiutuje pierwsza oficjalna zapowiedź produkcji.

„Jurassic World: Upadłe królestwo” trafi na ekrany kin w czerwcu 2018 roku.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy