Znajdź nas na

Newsy

W „X-Men: Dark Phoenix” zginie ważny superbohater

Uniwersum Mutantów rozrasta się o kolejne odsłony serii. Nieoficjalne źródła doniosły dzisiaj, że w „X-Men: Dark Phoenix” uśmiercony zostanie ważny bohater z wcześniejszych części franczyzy.

Saga Dark Phoenix uchodzi dziś za jeden z najważniejszych komiksów o X-Menach. Twórcy już raz zaadaptowali tę historię w „Ostatnim bastionie” w 2006 roku. Wielu fanów powieści graficznych zarzuciło wtedy scenarzystom zbytnie strywializowanie kluczowego wątku z komiksów.

Scenarzystą, producentem i – debiutującym w tej roli – reżyserem „X-Men: Dark Phoenix” został Simon Kinberg. Aby w pełni ukazać moce Dark Phoenix, uśmierci on jedną z postaci, pojawiającą się w serii od czasów jej restartu w „Pierwszej klasie”.

Jak donoszą nieoficjalne źródła, przemiana Jean Grey w Dark Phoenix odbędzie się w bardzo brutalny sposób. Destrukcyjna moc okaże się zbyt silna do poskromienia – w trakcie jej nabycia przez Mutantkę, jeden z bohaterów zostanie przebity na wylot.

Dark Phoenix w „X-Men: Ostatni bastion”

Twórcy nie ogłosili jeszcze, który z bohaterów pożegna się z życiem. Fani biorą pod uwagę cztery postacie: Mystique, Bestię, Profesora X oraz Magneto.

Możliwe, że motyw uśmiercenia któregoś z Mutantów będzie miał związek z niechęcią aktora bądź aktorki do dalszego wcielania się w daną postać.

„Deadpool” i „Logan: Wolverine” udowodniły, że filmy o superbohaterach mogą być brutalne, trafiające w target dorosłego widza. Możliwe, że „Dark Phoenix” również będzie cechował się zwiększonym poziomem przemocy.

Żadna z powyższych informacji nie została potwierdzona przez studio.

Film trafi na ekrany kin w listopadzie 2018 roku.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy