Znajdź nas na

Newsy

Gwiazda serialu „Gra o Tron” broni odważnych, erotycznych scen

„Gra o Tron” zasłynęła jako produkcja bezpruderyjna, epatująca przemocą i seksem. Dziś swoje zdanie na ten temat wyraziła Emilia Clarke, wcielająca się w serialu w postać Daenerys Targaryen.

Aktorka nie kryła swojego poirytowania. Drażni ją, że niektórzy widzowie śledzą „Grę o Tron” wyłącznie dla scen erotycznych, nie zwracając uwagi na rozbudowaną i intrygującą warstwę fabularną. Udzielając ostatniego wywiadu, wyznała:

Zaczyna mnie to drażnić. Słyszę czasem wypowiedzi w stylu: Strony porno przestają działać, gdy powraca „Gra o Tron”. Istnieje wiele seriali, których tematyka krąży wokół seksu. Ludzie pieprzą się dla przyjemności – to zwykła część życia.

Za przykład takiej produkcji, Emilia Clarke podała „Opowieść podręcznej”. Jej zdaniem serial w całości skupia się na nagości i seksie.

Aktorka występuje w „Grze o Tron” od pierwszego sezonu. Sama zagrała wielu scenach erotycznych – dzięki temu jej słowa brzmią jeszcze bardziej adekwatnie i prawdziwie.

Udział w serialu otworzył drzwi kariery Emilii Clarke. Aktorka zagrała m.in. w „Terminatorze: Genisys”, a już wkrótce zobaczymy ją w „Solo: Gwiezdne Wojny – Historie”.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy