Znajdź nas na

Newsy

Harley Quinn otrzyma swój własny serial animowany

Ukochana Jokera przechodzi renesans swojej popularności po tym, jak Margot Robbie wcieliła się w tę postać w „Legionie Samobójców”. Warner Bros. zrealizuje nawet serial animowany, poświęcony antybohaterce!

Harley Quinn po raz pierwszy pojawiła się w serialu animowanym „Batman” z 1992 roku.

Dwa lata później antybohaterka otrzymała swój własny komiks, zatytułowany „The Batman Adventures: Mad Love”. Czytelnik dowiaduje się w nim, że Harley Quinn była w istocie psycholożką z Arkham Asylum, badającą Jokera. Nemezis Batmana wpłynął na nią w takim stopniu, że kobieta postanowiła stanąć u jego boku i wkroczyć na ścieżkę przestępczą.

Jej aktorska interpretacja po raz pierwszy pojawiła się w ubiegłorocznym „Legionie Samobójców”. Twórcy podkreślają, że antybohaterka powróci również w kontynuacji produkcji. Dodatkowo Margot Robbie miała pojawić się w „Gotham City Sirens” i walczyć w jednej drużynie z Kobietą Kot i Trującym Bluszczem – nie wiadomo, czy film kiedykolwiek ujrzy światło dzienne.

Pewnym jest natomiast, że Harley Quinn otrzyma swój własny serial, produkowany dla platformy streamingowej od DC. Produkcja będzie składała się z 26 epizodów, trwających pół godziny każdy. Serial przeznaczony został wyłącznie dla dorosłych widzów!

Według wstępnych założeń, głosu ukochanej Jokera użyczy Margot Robbie. Jeśli ta odmówi, dubbingiem zajmie się Melissa Rauch – aktorka wcieliła się w tę postać przy okazji animacji „Batman and Harley Quinn”.

Serial o narzeczonej Jokera nie jest jedyną produkcją, realizowaną z myślą o platformie streamingowej. Warner Bros. stworzy również aktorski serial „Titans” oraz animację „Young Justice”.

Zobaczcie, jak przedstawiona została Harley Quinn w jej autonomicznej produkcji:

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy