Znajdź nas na

Newsy

Batman oskarżony o kradzież Batarangu

„Liga Sprawiedliwości” trafiła na ekrany kin w ubiegły piątek. Przyszedł czas na podzielenie się kilkoma anegdotkami i ciekawostkami z planu produkcji. Jedną z informacji ujawnił Ben Affleck, odtwórca postaci Batmana.

Aktor wielokrotnie podkreślał, że jest fanem Człowieka-nietoperza – możliwość wcielenia się w jego postać rozpatrywał nawet w kategoriach zaszczytu! Nic dziwnego, że gdy tylko nadarzyła się taka okazja, postanowił ukraść z planu jeden z Bat-gadżetów – kultowy Batarang.

Taka decyzja kosztowała go utratę kilku dolarów z portfelu. Affleck nie zdradził jednak, jaki rachunek przysłało mu studio Warner Bros., gdy zdało sobie sprawę z kradzieży rekwizytu.

Aktor opowiedział o całym incydencie w formie anegdoty. Okazało się, że z ciężarówki, przewożącej sprzęt, wypadło kilka przedmiotów, w tym Batarang. Ktoś musiał zauważyć, że Affleck przywłaszczył sobie słynny gadżet Batmana, gdyż wieczorem zadzwoniło do niego studio. Padło krótkie i zwięzłe pytanie: Czy na pewno nie zabrałeś do domu żadnego rekwizytu?

Odtwórca postaci Batmana spuentował całe wydarzenie:

Wiesz, jeśli musisz za coś zapłacić, trudno nazwać to kradzieżą… Na szczęście Batarang okazał się całkiem tani.

Strach pomyśleć, jaka byłaby reakcja studia, gdyby Affleck wrócił do domu Batmobilem…!

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy