Znajdź nas na

Newsy

Gal Gadot może porzucić rolę Wonder Woman! Dlaczego?

Po spektakularnym sukcesie „Wonder Woman” chyba wszyscy spodziewali się, że Gal Gadot na stałe wcieli się w postać superbohaterki. Ostatnio aktorka postanowiła zaszantażować twórców kinowego uniwersum DC – odejdzie z projektu, jeśli w prace nad „Wonder Woman 2” znów zaangażowany zostanie Brett Ratner.

Na fali ostatnich skandali seksualnych z Hollywood, również Brett Ratner oskarżony został o niewłaściwe postępowanie względem kobiet. Gal Gadot nie zamierza współpracować z nim oraz z jego wytwórnią, Ratpac Entertainment.

To ciekawe zagranie – Gal Gadot jest pożądaną aktorką przez studio Warner Bros., a jej odejście może zagrozić reputacji kinowego uniwersum DC. Równocześnie „Wonder Woman” posiada w swojej konwencji feministyczne wątki. Nie do pomyślenia wydaje się fakt, by dzięki produkcji zarabiał ktoś, kto wcześniej dopuścił się molestowania seksualnego kobiet.

Warner Bros. ogłosiło, że Gal Gadot nie wniosła takiego szantażu, a cały raport jest fałszywy. Rzecznicy aktorki nie przedstawili jej stanowiska w tej sprawie.

Studio już wcześniej ogłosiło, iż zawiesza współpracę z Brettem Ratnerem, po tym, jak Olivia Munn („X-Men: Apocalypse”) i Natasha Henstridge („Gatunek”) wniosły zarzuty w sprawie molestowania seksualnego, którego dopuścił się na nich filmowiec.

Według wstępnych założeń, zdjęcia do „Wonder Woman 2” rozpoczną się latem 2018 roku. Superbohaterka trafi do Związku Radzieckiego w latach ’80.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy