Znajdź nas na

Newsy

Stan Lee potwierdza – powstanie film o Czarnej Wdowie!

Czy powstanie solowy film, poświęcony postaci Czarnej Wdowy? Z ostatniej wypowiedzi scenarzysty wielu komiksów Marvela wynika, że tak! Stan Lee nie zdradził jednak szczegółów przedsięwzięcia.

W trakcie Comic Conu w Brisbane w Australii twórca został zapytany o możliwość realizacji widowiska poświęconego postaci Czarnej Wdowy. Oto, co odpowiedział Lee:

Pewnego dnia powstanie film o Czarnej Wdowie.

Wiadomość ta nie została potwierdzona przez studio. Wszystko wskazuje jednak, że Kevin Feige pragnie zrealizować widowisko, poświęcone jednej z towarzyszek Avengersów. Film wszedłby wtedy w 4. fazę kinowego uniwersum Marvela.

O możliwości wyreżyserowania produkcji opowiedział również twórca „Thora: Ragnarok”. Taika Waititi wyznał, że przedstawiłby historię Wdowy w bardziej komediowym stylu, niż czyni to większość komiksów:

Chciałbym przedstawić tę postać w nieco zabawniejszy i bardziej szalony sposób. Wszyscy znamy jej przygnębiającą i mroczną przeszłość – historie o niej są równie posępne. Lecz… co powiedzielibyście na ich bardziej humorystyczną wersję?

W postać Czarnej Wdowy wciela się Scarlett Johansson („Lucy”). Bohaterka po raz pierwszy pojawiła się w kinowym uniwersum Marvela w „Iron Manie 2”. Już wkrótce będziemy mogli ją również zobaczyć w „Avengers: Infinity War” – produkcja trafi do kin w maju.

Twórcy ogłosili, że w „Avengers 4” zginą niektórzy superbohaterzy – skoro na biurkach Marvel Studios znalazły się plany na film o Czarnej Wdowie, oznacza to, że bohaterka przeżyje gigantyczne starcie z Thanosem.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY, O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy