Znajdź nas na

Newsy

Twórcy „Stranger Things” wiedzą, jak zakończy się fabuła serialu!

Niedawno na platformę Netflix trafił 2. sezon „Stranger Things”. Jak się okazuje, twórcy doskonale wiedzą, w jaki sposób zakończy się serial. Nie potrafią określić jednak, ile odcinków zdołają zrealizować.

„Stranger Things” okazało się hitem w 2016 roku. Bazując na estetyce lat 80. oraz nostalgii widzów, serial szybko stał się jedną z flagowych serii Netflixa. Jego pozycja ugruntowała się tym bardziej po ostatnich skandalach, związanych z „House of Cards”.

W ostatnim wywiadzie dla Yahoo! twórcy serialu, bracia Duffer, stwierdzili, że doskonale wiedzą, dokąd zmierza fabuła produkcji:

Znamy nasz cel końcowy. Nie wiemy, ile czasu zajmie nam dotarcie do tego momentu, ale mamy już plan. Wiele z naszych pomysłów nie weszło w skład 2. sezonu – automatycznie przerzuciliśmy je do kolejnych epizodów. W trakcie burzy mózgów nad poprzednimi odcinkami, wymyśliliśmy zakończenie całego serialu – dotarcie do tego momentu zajmie nam więcej niż rok.

Twórcy podkreślili, iż doskonale zdają sobie sprawę z ogólnej fabuły „Stranger Things”. Dzięki temu serial nie wpadnie w narracyjną pułapkę, która pogrzebała wiele znakomitych serii, m.in. „Lost. Zagubieni” oraz kilka sezonów „The Walking Dead”.

Równocześnie możemy być pewni, że serial doczeka się co najmniej 4. sezonów.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY O PODOBNEJ TEMATYCE:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy