Znajdź nas na

Newsy

Luke Skywalker po ciemnej stronie Mocy? Nowy teaser daje niejasną odpowiedź [WIDEO]

Miliony fanów na całym świecie z niecierpliwością oczekują premiery najnowszej części popularnych „Gwiezdnych Wojen”. Jak się jednak okazuje, ósma odsłona serii przyniesie prawdopodobnie gigantyczne zaskoczenie. Ogromne kontrowersje narastają bowiem wokół kultowej postaci Luke’a Skywalkera.

Do premiery filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” pozostało zaledwie kilka tygodni. Kolejne spoty reklamowe, publikowane coraz częściej w internecie, wyostrzają apetyt widzów, którzy nie mogą doczekać się najnowszych przygód bohaterów jednej z najbardziej popularnych serii w historii kina.

Ostatni zwiastun sprowokował gigantyczną ilość domysłów i plotek dotyczących tego, co przyniesie 8. część „Gwiezdnych Wojen”. Najbardziej zaskakująca i intrygująca teoria fanów mówi nawet o tym, że w nowej odsłonie kultowego przeboju kinowego zobaczymy Luke’a Skywalkera… przechodzącego na ciemną stronę Mocy. To jednak niejedyna z robiących gigantyczne wrażenie plotek.

Prawdopodobnie w filmie znajdzie się także scena, w której Rey oraz Luke poznają przeszłość wszystkich Jedi. Jeżeli dojdzie do takiego przełomu, najpewniej zmieni on całkowicie spojrzenie widzów na historię „Gwiezdnych Wojen”. Niepokojący trailer bez wątpienia zapowiada więc nadchodzące przemiany w uniwersum, których odkrycia nie mogą się już doczekać miliony wiernych fanów na całym świecie.

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY, ZWIĄZANE Z „OSTATNIM JEDI”:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy