Znajdź nas na

Newsy

Bójcie się! Rob Zombie powraca, a wraz z nim kontynuacja „Bękartów diabła”

Rob Zombie zapowiedział powstanie kontynuacji „Bękartów diabła”. Brutalny horror z 2005 roku po dziś dzień uchodzą za najlepszy film reżysera i muzyka.

Twórca zasłynął jako frontman zespołu White Zombie, następnie rozpoczął karierę solową. Uznawany jest za jednego z najlepszych wokalistów sceny metalu oraz rocka.

Równocześnie Rob Zombie jest oddanym fanem kina grozy, co można zauważyć już na płaszczyźnie klipów muzycznych (m.in. teledysku do „Living Dead Girl” ukazanego w konwencji ekspresjonizmu, parafrazującego „Gabinet doktora Caligari”). Każdy z jego filmów hołduje pewnemu nurtowi horroru lub kina exploitation.

„Dom 1000 trupów”, nawiązujący do oldschoolowych produkcji grozy w stylu „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”, okazał się sukcesem w 2003 roku. Dwa lata po jego premierze Zombie wyprodukował kontynuację, „Bękarty diabła”. Tym razem sięgnął po konwencję brutalnych tytułów z piaszczystym obrazem. Jak się okazuje, cykl będzie trylogią!

Portal Bloody Disgusting poinformował nas, że filmowiec i muzyk zrealizuje sequel „Bękartów diabła”. Nie wiadomo, kiedy rozpocznie się produkcja.

Fabuła filmu również pozostaje nieznana. Ze względu na historię z poprzedniej części, możliwe, iż produkcja zostanie prequelem serii. Z drugiej strony twórca może zechcieć opowiedzieć o zupełnie nowych bohaterach.

Jedno jest pewne: w kontynuacji znów ujrzymy Sheri Moon Zombie – żona Roba pojawiła się w każdej produkcji swojego męża.

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy