Znajdź nas na

Newsy

Czy Joker powróci w „Legionie samobójców 2”?

Jared Leto był wysoce zawiedziony efektem końcowym „Legionu samobójców”. Większość scen z jego udziałem została usunięta na stole montażowym, a on sam oświadczył, iż nie weźmie udziału w kontynuacji produkcji.

Oświadczenie to padło tuż po premierze filmu. Aktor był wyraźnie zirytowany zniweczeniem jego pracy – odgrażał się, że więcej nie wystąpi w żadnym filmie z kinowego uniwersum DC. Czas mija i nerwy przechodzą. Jakie jest obecne stanowisko Leto wobec DCEU?

Plany na ekranizacje komiksów wydawnictwa DC są bardzo niestabilne. Obecnie Warner Bros. pragnie rozwijać dwie serie: DCEU (m.in. „Wonder Woman”, „Człowiek ze stali”) oraz autonomiczne produkcje, nie powiązane z żadnym innym tytułem (film o młodości Jokera).

Nemezis Batmana w interpretacji Jareda Leto miał powrócić na duży ekran w widowisku „Harley Quinn vs. Joker”. Później – według wstępnych założeń – mieliśmy go zobaczyć w „Gotham City Sirens”. Niestety, enigmatyczne informacje ze studia Warner Bros. i DC Films nie potrafią jasno dać do zrozumienia, czy wspomniane tytuły powstaną lub czy zostały anulowane.

Równie niejasne są plany wytwórni wobec „Legionu samobójców 2”. W sieci pojawiła się wyłącznie jedna oficjalna informacja, dotycząca reżysera filmu – zostanie nim Gavin O’Connor („Wojownik”). Nie wiadomo, czy do projektu powróci Will Smith (Deadshot) oraz Margot Robbie (Harley Quinn). Również Jared Leto nie potrafi orzec, czy pojawi się w kontynuacji ubiegłorocznego widowiska. Oto, co aktor powiedział o „Legionie samobójców 2”:

Zobaczymy, jak będzie. Gavin jest niesamowicie utalentowanym reżyserem – idealnym człowiekiem do zekranizowania „Legionu samobójców 2”. Posiada olbrzymi dar filmowy. Uwielbiam jego filmy.

Istnieją plotki, że „Legion samobójców 2” trafi na ekrany kin w 2019 roku. Informacja nie została potwierdzona przez studio.

 

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy