Znajdź nas na

Newsy

Twórcy zdradzają szczegóły 9. sezonu „The Walking Dead”!

8. sezon „The Walking Dead” nie ujrzał jeszcze światła dziennego, a showrunner serialu, Scott M. Gimple, zdradza już pierwsze szczegóły kolejnych epizodów!

Fani wciąż nie mogą doczekać się nowych odcinków przygód Ricka Grimesa. Tym bardziej, że protagonista serialu wszedł w otwartą wojnę z socjopatycznym Neganem. Scott M. Gimple patrzy dalej, jego głowa zaprzątnięta jest obecnie myślami o 9. sezonie „The Walking Dead”.

Twórca wyznał, że idąc za przykładem 7. sezonu, scenarzyści z chęcią rozdzielą przygody głównych bohaterów serialu.

Wiedzieliśmy, że postacie będą musiały egzystować osobno od czasu ich pierwszego pojawienia się w serialu. Stąd [w 7. sezonie] znalazło się tyle odcinków, śledzących losy pojedynczych bohaterów. Główny powód, dla którego zdecydowaliśmy się podjąć taką decyzję, jest fakt, że w nadchodzących odcinkach wszystkie postacie znów będą razem. Podkreślam fakt ich zjednoczenia w sezonie 8., ponieważ początek sezonu 9. będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Dodatkowo producent wykonawcza wyznała, że crossover „Fear the Walking Dead” z „The Walking Dead” prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Twórca wyjaśnił, iż bohaterowie spin-offu na dłuższy czas zadomowią się w Meksyku. Nie widzi im się podróżować przez Stany, by spotkać się z Rickiem. Nie mają z resztą żadnego powodu, aby to uczynić.

Nowe odcinki „The Walking Dead” trafią na stację AMC już 22 października. Sezon 9. zostanie wyemitowany dokładnie rok później.

 

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy