Znajdź nas na

Newsy

Trzeci prequel „Łowcy Androidów” jest anime! [WIDEO]

Warner Bros. postanowiło stworzyć trzy krótkometrażowe prequele do „Blade Runnera 2049”. Jeden z nich został osadzony w konwencji anime!

Fabuła oryginalnego „Łowcy Androidów” rozgrywa się w 2019 roku. Tegoroczna kontynuacja dzieje się – jak sam tytuł wskazuje – w 2049. Twórcy postanowili zaprezentować najważniejsze zdarzenia tych 30 lat w trzech krótkometrażowych prequelach.

Dwie pierwsze krótkometrażówki zostały nakręcone przez Luke’a Scotta – syna reżysera „Łowcy Androidów”, Ridleya Scotta. Trzecia powstała za sprawą słynnego twórcy anime, Shinichiro Watanabe („Kowboj Bebop”, „Animatrix”).

Akcja pierwszego prequela osadzona jest w 2036 roku. Luke Scott ukazuje, w jaki sposób Niander Wallace (Jared Leto) zdołał wprowadzić na rynek nowy rodzaj Replikantów znanych jako Nexus Dawn.

Kolejny aktorski prequel rozgrywa się zaledwie rok przed wydarzeniami z „Blade Runnera 2049”. Akcja śledzi losy Replikanta Sappera Mortona (Dave Bautista).

Trzeci prequel opowiada o upadku Replikantów Serii 8. Jego akcja osadzona została w 2022 roku. Film przez krótki czas znajdował się na oficjalnym kanale Warner Bros. na YouTubie. Niestety, nagranie nie jest obecnie dostępne.

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy