Znajdź nas na

Newsy

Rey, Chewbacca i Han Solo znów na wspólnym ekranie! [WIDEO]

Fani nie są zadowoleni faktem obsadzenia J.J. Abramsa na stanowisku reżysera IX Epizodu gwiezdnej sagi. Filmowiec stworzył już „Przebudzenie Mocy”, które wypełnione zostało licznymi dziurami fabularnymi. Jedynym sposobem na ich uzupełnienie jest animowany serial „Star Wars: Forces of Destiny”.

Serial skupia się na przygodach słynnych bohaterek, żyjących dawno, dawno temu w odległej galaktyce. W poprzednich epizodach mogliśmy zobaczyć zmagania takich postaci, jak księżniczka Leia, Ashoka Tano, Sabine Wren oraz Jyn Erso. Cykl powstał na podstawie serii zabawek dla dziewczynek. Odcinki trwają zaledwie 2,5 minuty.

„Forces of Destiny” powstały dzięki współpracy Walta Disneya ze studiem Lucasfilm w lipcu bieżącego roku. Odcinki zostały opublikowane na YouTubie oraz wyemitowane na kanale Disney Channel.

2. sezon serialu trafi na stację Disney Channel już 1 października. Nowe epizody będę nieco inne – pojawią się w nich również mężczyźni z uniwersum „Star Wars”. O ich fabule wiadomo niewiele. W jednym z nich pojawi się Rey, pilotująca Sokoła Millenium wraz z Hanem Solo oraz Chewbaccą.

Zobaczcie niektóre odcinki poprzedniego sezonu „Star Wars: Forces of Destiny”:

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy