Znajdź nas na

Newsy

Czy Maggie urodzi dziecko w 8. sezonie „The Walking Dead”?

Grupa Ricka znajduje się obecnie w trakcie otwartej wojny z Neganem oraz jego podwładnymi. W 8. sezonie „The Walking Dead” dojdzie do brutalnych starć między dwoma obozami. Czy w bitewnym szale znajdzie się również czas na poród?

W 6. sezonie serialu Maggie zaszła w ciążę ze swoim partnerem, Glennem. Fani czekali na moment porodu przez cały 7. sezon – na próżno. Niestety, showrunner „The Walking Dead”, Scott M. Gimple, zdradził niedawno, że Maggie nie urodzi dziecka nawet w trakcie nowych epizodów cyklu.

Podczas gdy w rzeczywistości minęły już dwa lata od czasu emisji 6. sezonu „The Walking Dead”, w serialu upłynęło zaledwie parę miesięcy. Niektóre epizody ukazują kilka równorzędnych wydarzeń, dziejących się w różnych miejscach, ale w tym samym czasie. W serii pojawiło się 5 znaczących lokacji (Aleksandria, Wzgórze, Królestwo, Oceanside oraz The Sanctuary) – nic dziwnego, że twórcy zdecydowali się rozpisać fabułę właśnie w taki sposób.

Będzie to drugi tak ważny poród we franczyzie „The Walking Dead”. Pierwszy nastąpił w 3. sezonie – na świat przyszła wtedy córka Ricka, Judith.

Nowe epizody „The Walking Dead” trafią na kanał AMC 22 października.

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy